در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان ، سامسونگ از یک اسپیکر هوشمند دیگر با نام گالکسی هوشمند خانگی کوچک سامسونگ «Samsung Galaxy Home Mini» رونمایی کرد.

در آگوست ۲۰۱۸ ، سامسونگ اعلام کرد که در حال کار روی محصول جدیدی از دسته اسپیکر های هوشمند به نام گالکسی خانگی «Galaxy Home» می باشد. اما از آن زمان تا کنون خبر جدیدی در این رابطه بیان نشد.

به گزارش دریچه فناوری از GADGETS، در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان ، سامسونگ از یک اسپیکر هوشمند دیگر با نام گالکسی هوشمند خانگی کوچک سامسونگ «Samsung Galaxy Home Mini» رونمایی کرد. البته تاریخ دقیق ارائه محصول به بازار مشخص نشده است.

بر اساس گزارش سم موبایل «Sammmobile» سامسونگ یک برنامه آزمایشی برای کاربران کره جنوبی برگزارکرده است تا قبل از ارائه رسمی این محصول به بازار مورد آزمایش قرار گیرد.

سم موبایل سامسونگ طی بیانیه ای اظهار داشته است که اسپیکرهای هوشمند نقش مهمی در دورنمای سامسونگ برای ساده تر کردن زندگی کاربران و بهینه سازی از طریق اینترنت اشیاء (IoT) دارد. در این راستا با برگزاری برنامه‌های آزمایشی برای اسپیکرهای هوشمند و دریافت بازخورد ارزشمند کاربران در حال بررسی نتایج این تست می باشد و به زودی اطلاعات مربوط به تاریخ عرضه این محصول به بازار و قیمت آن اطلاع رسانی خواهد شد.