شما می توانید از آیفون 12 پرو برای بدست آوردن اندازه دقیق کفش مورد نیاز خود برای خرید آنلاین استفاده کنید.

خرید آنلاین در زمان همه گیر شدن کرونا به طور سرسام آوری افزایش یافته است و به کمک مردم آمده است ولی این باعث شده است تا مشکلات خرید های آنلاین نیز بیشتر نمایان شوند.

سفارش اینترنتی کالا تا زمانی که نیازی به اندازه خود برای کفش و لباس نداشته باشید فوق العاده راحت است و «ولویمنتال» قصد دارد با انتشار برنامه ای برای دارندگان آیفون ۱۲ پرو و با اسکن سه بعدی از پاهای شما مشکل مذکور را برای خرید اینترنتی کفش مناسب حل کند.

به گزارش دریچه فناوری از تِک رادار،برنامه مذکور که در حال حاضر فقط با آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس سازگار است ، به زودی برای نسخه های قدیمی تر نیز عرضه خواهد شد.

اسکن 3 بعدی پا برای خرید کفش

این برنامه فقط به عنوان یک نسخه موبایلی نبوده و بعنوان یک اسکنر تخصصی پا به کمک برند های تخصصی کفش مانند Adidas, Allbirds, Bauer, Fleet Feet, Road Runner و دیگر برند های معتبر آمده است که با استفاده از یک تخته خاکستری و ۴ سری دوربین و سنسور به اندازه گیری دقیق سایز پای مشتریان می پردازد و می تواند بعنوان یک مشاور برای فروش کفی های فرم دار و کفش های طبی استفاده شود.

این تکنولوژی می تواند تولید کنندگان ، فروشنده ها و مصرف کنندگان را در تکامل چرخه تولید تا مصرف کننده یاری نماید.
ولویمنتال برای شروع این نرم افزار را فقط در اختیار آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس قرار خواهد داد و پس از آن تا اواخر سال ۲۰۲۱ برای نسخه های قدیمی تر iOS و تا اوایل سال ۲۰۲۲ برای نسخه های اندروید عرضه خواهد نمود.